Про електронні квитки і способи оплати

  Час, коли за квитками в Цирк потрібно було їздити містом по театральних касах - в минулому!
Настала ера електронних квитків. В Україні вони давно міцно укорінились в авіаперевезеннях, а знедавна - і на концертах, в театрах і навіть в Укрзалізниці.
 
 

Що таке електронний квиток?

Електронний квиток - це документ, який надає його пред'явнику право на відвідування вистави. По суті, це такий же самий квиток, як і на бланку, але роздрукований покупцем на звичайному принтері (чорно-білий підійде) на папері А4.

Електронний квиток Ви отримаєте на e-mail після оплати замовлення. Роздрукуйте його і пред'явіть на вході.
На електронному квитку зазначена інформація про виставу (назва, дата, час початку); сектор, ряд і місце; ціна квитка; унікальний штрих-код, який буде перевірятись на вході в Цирк.

Чи це безпечно?

Національний Цирк гарантує, що на сайті Concert.ua представлено на 100% офіційні та справжні квитки.
Купівля квитків через Сoncert.ua безпечна: інформація обробляється з використанням SSL 128 кодування (кодується вся особиста інформація, у тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ та адреси). Будь-яка угода конфіденційна і надійно захищена.

 

Як оплатити?

Пропонуємо на вибір 4 способи оплати Ваших замовлень. Всі вони безпечні (використовуємо захищені протоколи) та по-своєму зручні.

VISA/MasterCard

Найпоширеніший у світі спосіб оплати товарів через інтернет. Приймаємо VISA/MasterCard, випущені будь-яким банком світу. Це швидко, зручно і безпечно.

Через платіжні термінали

Після оформлення замовлення Ви отримаєте код оплати. Знайдіть логотип Concert.ua в будь-якому з тисяч терміналів ПриватБанк, iBox, EasyPay, Qiwi, City-Pay. Внесіть оплату – і Ви отримаєте квитки на свій e-mail. Дуже зручно для тих, хто не користується картами VISA / MasterCard.

Кур'єру готівкою

По-старому: оформіть замовлення квитків з кур'єрською доставкою додому або на роботу й оплатіть при отриманні. Більше про доставку читайте ТУТ.

Webmoney

Популярна система електронних платежів в Україні та Росії. Для оплати замовлення Вам знадобиться спеціальний гаманець, який доступний безкоштовно ТУТ. Поповнити свій гаманець (покласти на нього гроші) можна через платіжні термінали, а також через пункти обміну, через відділення банків та іншими способами.

 

Довідки за телефоном: 044 222 00 22 (Пн.-Пт., 10:00-19:00)

ОФОРМИТИ КВИТКИ ЗАРАЗ>>

Коментарі

Зображення користувача Команда сайту.
Ірина, такий спосіб покупки наразі не є доступним через високу нагрузку на каси безпосередньо перед виставами. Ви можете оформити кур'єрську доставку і прийти вже з квитками.
Зображення користувача Ольга.
У меня нет возможности распечатать электронный билет, могу ли я серию и номер и дату покупки билета записать и в кассе получить оригинал?
Зображення користувача Андрей.
Сегодня заказал билеты. Получу через курьера. Вопрос, если по какой либо серьезной причине (болезни например) посещение представления станет не возможным есть ли вариант обмена билетов на более позднее представление.
Зображення користувача Елена.
Я оплатила билеты на 24.10.2015 на 12-00 4 билета на сумму 2019 грн, мне пришла квитанция об оплате, но сами электронные билеты на почту не пришли. Как быть?
Зображення користувача оксана.
чи можна обміняти електронні квитки в касі цирку? побоюваюсь, що можу прийти з електронним квитком до цирку з маленькими дітьми а мене розвернуть з будь-яких причин.
Зображення користувача Команда сайту.
Доброго дня. Не хвилюйтесь, електронні квитки діють так само, як і звичайні, не варто їх обмінювати. Можете просто роздрукувати вдома на принтері.
Зображення користувача Марія.
Добрий день! замовила 3 квитки онлайн, роздрукувала їх, але над квитком в тексті не роздруковує десь 6 строчок, такі квитки приймуть? вони дійсні?
Зображення користувача Марина.
Вчора купила квиток на 18.06.2016 а квитанція на емейл не прийшла? а прийшла смс на телефон про оплату з ID кодом, будь ласка підскажіть, що робити?

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"