Чи безкоштовно дітям?

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим.
Але найбільш відверто і по-справжньому видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося  4 роки вхід у Національний цирк безкоштовний - без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна і радіти разом.
Обов'язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідання Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 (при наявності циркової  вистави  у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

  • інвалідам I і II груп;
  • учням середніх спеціальних навчальних закладів;
  • студентам вузів напрямків культури та мистецтв;
  • військовослужбовцям строкової служби;
  • пенсіонерам;
  • ветеранам ВВВ;
  • учасникам бойових дій.
  • ветеранам Другої світової війни;
  • учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред'явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича за тел. (096) 244 88 00 ( з Пн. по Пт. з 8:00 до 18:00, вихідний Сб. та Нд.).

Коментарі

Зображення користувача Багатодітна сім'я.
Чи потрібен дитині квиток, якщо її четвертий день народження збігається з днем вистави? (на руках у батьків) Чи обов'язковим є пред'явлення документа (які документи приймаються: посвідчення, свідотво про нарождження, закордонний паспорт, інші )?
Зображення користувача Настя.
Добрий день скажіть будь ласка, організація подарувала мені квиток на попелюшку так як я маю дитину якій 6 років, я можу дитину тримати на руках?
Зображення користувача Алена.
Добрый вечер. На работе (детская поликлиника) подарили один билет в цирк, у меня один ребенок 5 лет, могу ли я пройти с ним по одному билету? ну естественно ребенка я возьму на руки.
Зображення користувача Инна.
Здравствуйте. скажите пожалуйста в последнюю пятницу месяца дошкольники имеют право на посещение бесплатно? или только до 4х лет? в школу идут ведь 6-7.никак не в 4. згідно наказу Мінкультури № 43 від 30.01.2013 р. адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 днем безкоштовного відвідування дитей дошкільного віку и как понять о 18:00. у Вас не все придставления начинаються ровно в 18:00. например экстрим арена, она с 19:00 а как насчет представления в 16:00 ?
Зображення користувача Наталя.
Доброго дня хотіла уточнити чи дітки в рочок з батьками ходять до вас в цирк і чи нормально переносяь виставу ато ми з чоловіком дуже хочемо піти з двома дітьми одній 4 роки а другій 1 рік.

Сторінки

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"