Чи безкоштовно дітям?

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим.
Але найбільш відверто і по-справжньому видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося  4 роки вхід у Національний цирк безкоштовний - без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна і радіти разом.
Обов'язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідання Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 (при наявності циркової  вистави  у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

  • інвалідам I і II груп;
  • учням середніх спеціальних навчальних закладів;
  • студентам вузів напрямків культури та мистецтв;
  • військовослужбовцям строкової служби;
  • пенсіонерам;
  • ветеранам ВВВ;
  • учасникам бойових дій.
  • ветеранам Другої світової війни;
  • учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред'явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича за тел. (096) 244 88 00 ( з Пн. по Пт. з 8:00 до 18:00, вихідний Сб. та Нд.).

Коментарі

Зображення користувача Олексій.
Доброго дня. Моя дружина - інвалід 2-ї групи по зору. Щоб отримати безкоштовний квиток ми маємо прийти в останню п'ятницю місяця безпосередньо перед виставою? При цьому я зможу придбати квиток для себе поряд з нею? Дякую за відповідь.
Зображення користувача валентина.
добрый день! у меня двойняшки 3,5 года. Для них вход бесплатный, но на руках я реально двоих не удержу. Что вы рекомендуете делать в такой ситуации: покупать 2 взрослых билета? и предусмотренна ли у вас на такой случай какая-то скидка? спасибо.
Зображення користувача Команда сайту.
Вистави 31 серпня немає. Початок сезону з 15 серпня. В розділі "Квитки" ви можете обрати потрібну виставу і купити на неї квитки. Для дітей до 4 років вхід вільний без надання окремого місця.
Зображення користувача Татьяна.
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, могу ли я взяв два билета на представление 27 мая 18:00 (последняя пятница месяца), прийти с двумя детьми 14 и 5 лет?
Зображення користувача Ольга.
Добрый день. Детям 5 и 6 лет. Можем ли мы претендовать на бесплатное посещение 27 мая т.к. это последняя пятница месяца? И полагаются ли нам посадочный места. Хотябы одно, т..к. двоих держать на руках не имею возможности. Спасибо.
Зображення користувача Команда сайту.
Доброго дня! Право на безкоштовне відвідування мають тільки ваші діти. Перед відвідуванням вистави радимо вам зателефонувати до кас у будівлі цирку, щоб дізнатись наявність вільних місць (непроданих квитків).
Зображення користувача Тарас.
Доброго дня) Купивши 2 квитки на гала-шоу 27 травня (18.00) ми можемо БЕЗКОШТОВНО взяти дитину 4,2 роки (без місця, сидіти буде на руках)? Адже, згідно наказу Мінкультури № 43 від 30.01.2013 р. адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 днем безкоштовного відвідування дитей дошкільного віку, тим паче що в нашому випадку дитина на окреме вільне місце не претендує... Дякую за відповідь
Зображення користувача Елена.
Добрий день! Скажите пожайлуста наша организация предоставаляет своим сотрудникам билеты в цирк на новогодние представление в кол-ве 1 билета, а моему ребенку 4,5 года могу я по нему посетить представление?
Зображення користувача Ірина.
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, чи можна придбати зі знижкою квитки для багатодітних сімей. Я знаю , що в останню п'ятницю місяця пільговий день, але при наявності вільних місць, але цих місць ніколи не має. Хотілося б якості планувати похід в цирк заздалегідь.
Зображення користувача Команда сайту.
Ви завжди можете перевірити це на сайті concert.ua. На даний момент на виставу в п'ятницю залишилось досить мало вільних місць. Можете слідкувати за цим посиланням: http://www.concert.ua/booking/princesa-cirku-27-11-18-00
Зображення користувача Оксана.
Подскажите, пожалуйста,где и как заказать билеты по льготным категориям (многодетная семья) Сегодня была в кассе цирка - они такие билеты не выдают и даже не могут сказать куда обращаться.
Зображення користувача Команда сайту.
Кожну останню п'ятницю місяця пільгова категорія населення має право безкоштовного відвідування вистав за наявності вільних місць. При собі необхідно мати документ, що засвідчує належність до пільгової категорії. Радимо заздалегідь телефонувати до квиткових кас у будівлі цирку, щоб уточнити наявність вільних місць: (044) 486-39-27 (каси цирку працюють з 10:00 до 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ).
Зображення користувача Наталія.
Доброго дня! Тут Ви пишите, що квитки дітям треба придбавати з 4-х років, а на квитках Ваших написано, що дітям до 5 років перегляд безкоштовний. То який вік правильний ?
Зображення користувача Anonymous.
Здравствуйте. Хотим прийти с классом 25 декабря. Это последняя пятница. У нас в классе двое сирот и один ребенок из многодетных. Если покупать билеты сейчас можно им оформить бессплатные билеты сразу. На 10.00 места свободные есть.
Зображення користувача Anonymous.
Доброго дня, Скажіть будьласка чи можливо дитині з посвідченням (дитина інвалід) віком 6 років пройти безкоштовно без місця ( наруках) у супроводі двох батьків з білетами в любий день. Дякуємо.
Зображення користувача Андрей.
В распечатанном билете написано: Мероприятие имеют право посещать лишь лица, которым исполнилось 18 лет. То есть до покупки билета детям можно, а после - нельзя??? О_о
Зображення користувача Вікторія.
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, багатодітні сім'ї - діти та їх батьки - мають право на безкоштовний вхід в останню п'ятницю місяця за наявності вільних місць?
Зображення користувача Віталій.
Доброго дня! Дітям до 4-х років безкоштовно без надання місця, а в 4,5 років вже треба і квиток і окреме місце??? а насправді батьки будуть тримати дітей на колінах бо вони ще малі а місце буде гуляти, зате проплачене? Можете відповісти
Зображення користувача Віталій.
Доброго дня. Дякую за відповідь. Але ваша політика з цього питання сумнівна. Будь-які місця в залі розраховані на дорослих і не враховують можливості для перегляду дітям 4-5 років, тому як правило дітей тримають на колінах батьки, щоб було добре видно всю арену.
Зображення користувача Команда сайту.
Місця в залі цирку розташовані таким чином, щоб забезпечити глядачам добрий огляд – ряди розташовані за принципом амфітеатру – сходами, тому абсолютно з будь-якого місця гарно видно всю арену, навіть дітям 4-5 років.
Зображення користувача Інна.
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо моїй дитині 3,5 роки, але свідоцтво про народження втрачено. Чи може паспорт матері підтверджувати вік дитини, оскільки в паспорті матері є відмітка про дату народження дитини? Чи потрібно купувати окремий квиток? Дякую за оперативну відповідь! З повагою, Інна.
Зображення користувача Anonymous.
Добрий день. Якщо моїй дитині 5 років, але він маленького зросту (буде сидіти на руках), потрібен квиток?

Сторінки

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"