Чи безкоштовно дітям?

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим.
Але найбільш відверто і по-справжньому видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося  4 роки вхід у Національний цирк безкоштовний - без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна і радіти разом.
Обов'язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідання Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 (при наявності циркової  вистави  у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

  • інвалідам I і II груп;
  • учням середніх спеціальних навчальних закладів;
  • студентам вузів напрямків культури та мистецтв;
  • військовослужбовцям строкової служби;
  • пенсіонерам;
  • ветеранам ВВВ;
  • учасникам бойових дій.
  • ветеранам Другої світової війни;
  • учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред'явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича за тел. (096) 244 88 00 ( з Пн. по Пт. з 8:00 до 18:00, вихідний Сб. та Нд.).

Коментарі

Зображення користувача наталия.
Здраствуйте!Если ребёнку исполнилось только четыре года,анаследующий день пойдем в цирк ему уже надо полный билетбрать,или до четырёх лет включительно?
Зображення користувача Команда сайту.
Згідно наказу Міністерства культури України від 30.01.2013р. № 43 в останню п’ятницю місяця, при наявності вільних місць у залі, для безкоштовного відвідання циркових вистав мають право наступні категорії: - військовослужбовці строкової служби, - учасники бойових дій за пред’явленням документів, що засвідчує належність вказаної категорії громадян.
Зображення користувача Команда сайту.
Доброго дня! Кожну останню п'ятницю місяця пільгова категорія населення має право безкоштовного відвідування вистав за наявності вільних місць. При собі необхідно мати документ, що засвідчуює належність до пільгової категорії. Радимо заздалегідь телефонувати до квиткових кас у будівлі цирку, щоб уточнити наявність вільних місць: (044) 486-39-27 (каси цирку працюють з 10:00 до 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ).
Зображення користувача Команда сайту.
Доброго дня! Згідно наказу Міністерства культури України від 30.01.2013р. № 43 в останню п’ятницю місяця, при наявності вільних місць у залі, для безкоштовного відвідання циркових вистав мають право наступні категорії: - інваліди І та ІІ групи, - діти дошкільного віку до 4-х років, - учні середніх спеціальних навчальних закладів, - студенти вузів, - військовослужбовці строкової служби, - пенсіонери, - ветерани Великої Вітчизняної війни, - учасники бойових дій за пред’явленням документів, що засвідчує належність вказаної категорії громадян.
Зображення користувача инна.
Добрый день! Действуют ли скидки на билеты для льготной категории населения-дети из многодетных семей?
Зображення користувача Светлана.
Добрый день! Подскажите, пожалуйста: "Діткам до 4 років в Національний Цирк вхід безкоштовний - без надання окремого місця" - это до 4-х лет включительно?
Зображення користувача Олена.
Правила, звичайно, правилами, але якщо моїй дитині 5 років, але вона не буде сидіти на окремому місті, їй теж необхідно придбати квиток за повну вартість? хоча по факту ми будемо займати лише одне місце.

Сторінки

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"