Чи безкоштовно дітям?

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим.
Але найбільш відверто і по-справжньому видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося  4 роки вхід у Національний цирк безкоштовний - без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна і радіти разом.
Обов'язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідання Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 (при наявності циркової  вистави  у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

  • інвалідам I і II груп;
  • учням середніх спеціальних навчальних закладів;
  • студентам вузів напрямків культури та мистецтв;
  • військовослужбовцям строкової служби;
  • пенсіонерам;
  • ветеранам ВВВ;
  • учасникам бойових дій.
  • ветеранам Другої світової війни;
  • учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред'явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича за тел. (096) 244 88 00 ( з Пн. по Пт. з 8:00 до 18:00, вихідний Сб. та Нд.).

Коментарі

Зображення користувача Наталя.
Доброго дня хотіла уточнити чи дітки в рочок з батьками ходять до вас в цирк і чи нормально переносяь виставу ато ми з чоловіком дуже хочемо піти з двома дітьми одній 4 роки а другій 1 рік.
Зображення користувача Инна.
Здравствуйте. скажите пожалуйста в последнюю пятницу месяца дошкольники имеют право на посещение бесплатно? или только до 4х лет? в школу идут ведь 6-7.никак не в 4. згідно наказу Мінкультури № 43 від 30.01.2013 р. адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 днем безкоштовного відвідування дитей дошкільного віку и как понять о 18:00. у Вас не все придставления начинаються ровно в 18:00. например экстрим арена, она с 19:00 а как насчет представления в 16:00 ?
Зображення користувача Алена.
Добрый вечер. На работе (детская поликлиника) подарили один билет в цирк, у меня один ребенок 5 лет, могу ли я пройти с ним по одному билету? ну естественно ребенка я возьму на руки.
Зображення користувача Настя.
Добрий день скажіть будь ласка, організація подарувала мені квиток на попелюшку так як я маю дитину якій 6 років, я можу дитину тримати на руках?
Зображення користувача Багатодітна сім'я.
Чи потрібен дитині квиток, якщо її четвертий день народження збігається з днем вистави? (на руках у батьків) Чи обов'язковим є пред'явлення документа (які документи приймаються: посвідчення, свідотво про нарождження, закордонний паспорт, інші )?
Зображення користувача Тетяна Руденко.
Скажіть, будь ласка, чи мають мої діти можливість безкоштовно відвідати сьогодні циркову виставу, якщо їм 7, 9, 11, 14 років, вони усі школярі, ми багатодітна родина? Ящко мають, то які необхідно взяти документи? Дякую.
Зображення користувача Команда сайту.
Нажаль побачили коментар піздно. Якщо у вас виникають такі термінові питання то краще телефонуйте до каси цирку. Заздалегідь кажемо, що діти з багатодітних родин не мають пільг стосовно квидків до цирку.
Зображення користувача Валентина.
Доброго дня, мы многодетная семья у нас с мужем трое деток 4,6годика, 3,8 годика и маленькой 9месяце, Подскажыте сколько нам нужно покупать билетов??или есть какие-то пильги для многодетных симей??
Зображення користувача Ірина.
Добрий день, маю дитину- інваліда, пенсіонера 80 років як можливо замовити по електр.пошті квитки безкоштовні.? .Ще. купити 2 квитка по повній вартості, хотілося б за здалегідь, бо іхати до Києва далеко. Важко вести таких людей, але бабуся дуже хоче відвідати ваш цирк. Ніколи не була.Дякую.
Зображення користувача Команда сайту.
У правилах зазначено, що в останню п'ятницю місяца можливий безкоштовний вхід, але лише при наявності вільних місць. В електронному вигляді такі квитки придбати неможливо.
Зображення користувача Мария.
Здравствуйте! У меня трое деток 7лет, 5лет и 2 года. Как многодетная семья мы можем получить какую-то скидку на приобретение билетов? Если да то какую?
Зображення користувача Полина.
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, якщо у мене діти 9 та 10 років, а білета тільки 2, чи можу я піти з ними, якщо хтось з дітей буде сідити у мене на руках?
Зображення користувача Ніна.
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, діти зі школи-інтернату (багато з них полу-сироти, сироти, інваліди по зору ) чи мають пільги при відвідуванні новорічної програми "попелюшка"? цікавить дати 10.01 або 13.01
Зображення користувача Ольга.
Чи відносяться учні середньої спеціалізованої школи до пільгової категорії "учні середніх спеціальних навчальних закладів"? Якщо ні, то уточніть будь ласка, які саме заклади туди відносяться, який має бути документ? Дякую
Зображення користувача Людмила.
Добрый день! Скажите пожалуйста мы хотим посетить цирк 28 октября это последняя пятница месяца. У меня трое детей- 2,6,12 лет.Мы многодетная семья. Маме надо покупать билет или нет?
Зображення користувача Команда сайту.
Так, ця дата доступна для купівлі квитків! Мамі потрібен квиток, а також дітям 6 і 12 років! Дитині, котрій 2 роки вхід буде безкоштовний без окремого місця.
Зображення користувача Алла.
Добрый день, подскажите, вернут ли деньги за билеты, если планировали посещение цирка заранее группой, выкупили билеты, но 2 деток заболели и не смогут приехать / Сумская обл. Ромны/

Сторінки

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"