Запрошуємо на безкоштовний перегляд відбіркового туру Міжнародного дитячого фестивалю циркового мистецтва

Шановні кияни та гості столиці!

Запрошуємо Вас на безкоштовний перегляд відбіркового туру Міжнародного дитячого фестивалю циркового мистецтва, який триватиме 26 та 27 травня 2016 року початок  0 10.00 (вхід та вихід глядачів під час відбіркового туру до зали вільний згідно наявності вільних місць).

На Фестивалі демонструватимуть майстерність найкращі артисти та циркові колективи України та світу, а також професійні артисти українського та світового мистецтва.  У програмі передбачена участь представників всіх найпотужніших циркових шкіл світу, від Азії до Європи, від північної до південної Америки. Для  перегляду  глядачам будуть представлені традиційні та оригінальні жанри.

До складу Почесного журі входять  провідні майстри циркового мистецтва.

Коментарі

Зображення користувача sbpmwa877.
skaff carnivorousness snobbism stronghead epicrisis <a href="http://www.siriobluevision.it/wsq3ajw-Hermes-Birkin-35-Grey-Gris-Tourterelle-35cm-Togo-Gold-Hardware">Hermes Birkin 35 Grey Gris Tourterelle 35cm Togo Gold Hardware</a> <a href="http://www.cardiologyonline.com/bLkQXQf-new-balance-encap">new balance encap</a> <a href="http://www.linksinc.org/QyNVApL-parfum-yves-saint-laurent-elle">parfum yves saint laurent elle</a> <a href="http://www.smokelong.com/odyyiug-air-jordan-zéro">air jordan zéro</a> <a href="http://www.nycpm.edu/XDyOLGN-2006-jeunes-nike-crampons-de-football">2006 jeunes nike crampons de football</a> scalpsunhesitantdiallingpituitedrugless
Зображення користувача Оксана.
Добрый день! Прочитала по "Міжнародного дитячого фестивалю циркового мистецтва, який триватиме 26 та 27 травня 2016 року" . Подскажите это будит проходить в центральном цирке на проспекте Победы, можно прийти с детьми и хочу уточнить, это будит бесплатно? До скольки времени это будит проходить?

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"