Cонячні чари

Запрошуємо вас до цирку на нову циркову казку-мандрівку 
 

У кожного з нас  є вибір чим зайнятися на вихідних. Але для того, щоб ваші вихідні були по справжньому святковими та фантастично-вибуховими  запрошуємо вас до цирку на нову циркову казку-мандрівку  «Сонячні чари», квитки на виставу вже у продажу.

Лише у нас ви зможете весело провести час зі своєю родиною та друзями, бо цирк - це те саме місце куди щоразу хочеться повертатися за новими емоціями та знайомитися з новими талановитими артистами.

В новій програмі ми познайомимо  вас з гімнастами на  різновисоких турніках  під керівництвом Майстра спорту Радянського Союзу і України,  унікальними акробатами на літаючих першах учасниками престижних Міжнародних фестивалів, оригінальними жонглерами які дивуватимуть глядачів цікавою постановкою, сміливими повітряними гімнастами яким не відома сила земного тяжіння, а також з талановитими дресирувальниками диких та хижих звірів.

А родзинкою програми стане дев’ятирічний силач, який жонглюватиме гирями, немов жонглер м’ячами, можливо, у майбутньому з нього виросте відомий спортсмен-борець Іван Піддубний, а допомагатиме йому партнерка яка вже перейняла хист наставника і теж має чим вас здивувати.

Молода виконавиця з жанру еквілібристики продемонструє глядачам стійки на одній руці та  зачарує пластикою виконання складних елементів.

Дресирувальники носух   вражатимуть наймолодших глядачів своїми незвичайними артистами - партнерами. Вони безстрашно стрибатимуть  у вогонь, підійматимуться по канату, а також долатимуть бар'єри та перешкоди і кататимуться на циліндрах.

Для глядачів з різними віковими категоріями ми підготували зустріч з бенгальськими тиграми та африканськими левами. Представники сильного тваринного світу  з розумними очима, неймовірною грацією та дивовижними стрибками полонитимуть ваші серця.

А довершити гармонію святкового настрою  візьмуться коні чистокровної  фризької породи та тинкери- красиві, елітні коні, які підкорили серця багатьох україських глядачів. Вони самостійно вальсуватимуть по манежу, робитимуть різні перебудови  і красиві комбінації.

Ну і яка ж циркова програма без клоунів, саме у цій програмі ми знову зустрінемося з клоунським тріо  «Маріпоса» тільки вже з новими репризами, які вони вперше презентуватимуть глядачам.

Якщо ви мрієте про цирк, і ніколи ще у нас не були або щоразу приходите до нас на нові програми, тоді і цього разу ми з палким серцем чекаємо на зустріч з Вами.

Нова програма стартуватиме з 10 червня, тому не гайте час даремно та подбайте  про квитки аби зробити для  своєї родини найкращий сюрприз.
 

Сонячні чари

І відділення

 

 1.  «Африканські леви та уссурійські тигри»- п/к Миколи Козирєва
 1. «Гра з діаболо» - Девід Цитко
 2. «Повітряна рамка»- п/к Олега Литичевського
 3. «Забавні носухи»- п/к Анжели Танкопі
 4. «Силове жонглювання гирями»- Валерія Барабаш та Давид Рубець
 5. «Свобода коней»- п/к Руслана Яремчука

 

ІІ відділення

 

 1. «Гімнасти на різновисоких турніках»- п / к Віктора  Єрьоменко
 2. «Екзотична група тварин»- п/к Юлії Козирєвої
 3. «Оригінальні жонглери»-п/к Віталія Ковтуна
 4. «Crazy Box»- Владислава Нараєва
 5. «Акробати на першах»- п/к Віктора Ярова.

 

Епілог

Усю програму глядачів розважатиме найкумедніше

 тріо клоунів «Маріпоса»

 

Програма триватиме 2,5 години.

Ведучий програми – Максим ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ;

Вокал - Ірина  РЕЗНИЦЬКА;

У програмі бере участь  шоу-балет

Національного цирку України

під керівництвом хореографа  Владислава ГРУДИНІНА;

Програму супроводжує лауреат джазових фестивалів України та Італії -оркестр Національного цирку України,

Головний диригент - народний артист України

Марк РЕЗНИЦЬКИЙ;

Режисер-постановник - Марія  РЕМНЬОВА;

 

Програму створено за підтримки 

 генерального директора Національного цирку України,

 народної артистки України

Людмили ШЕВЧЕНКО

 

 

Оформити квитки
 

No comments yet

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "зберегти"