Міжнародний дитячий фестиваль циркового мистецтва

Керівникам дитячих циркових колективів та номерів!

 

Національний цирк України оголошує про початок прийому заявок на участь у 2-му «Міжнародному дитячому фестивалі циркового мистецтва», який триватиме з 25 по 28 травня 2017 року.

Фестиваль присвячується вшануванню пам’яті видатного діяча циркового мистецтва, Народного артиста України  Зайця Бориса Михайловича та 55-річчю "Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва" ім. Л.Утьосова.

До складу журі Фестивалю запрошені кращі  митці циркового мистецтва: Петро Дубинський - арт-консультант (артистичний директор) і член журі багатьох міжнародних фестивалів  циркового мистецтва, включаючи фестивалі в Італії, Іспанії, Франції, КНР, Росії, Україні, В’єтнамі, Чилі, Мексиці та в інших країнах, Лоліта Ліпінська - директор, художній керівник  Ризького цирку (Латвія),  Володимир Шабан - директор Білоруського цирку (Білорусія),    Урс Пілс – віце-президент Міжнародного фестивалю цирку в Монако,  Тьєррі Оутрілла – режисер “Мулен Руж”, (Франція) та інші.

Державне підприємство «Національний цирк України» зобов’язується забезпечити зустріч учасників фестивалю у місті Києві, а також надати іногороднім гостям Фестивалю безоплатне проживання керівникам та учасникам Фестивалю у 2-х та 3-місних номерах з усіма зручностями.

На час проведення фестивалю, можливе забезпечення  харчуванням керівників, учасників фестивалю та їх батьків, двічі на добу за їх власні кошти.

Заявки на участь у Міжнародному дитячому фестивалі надсилайте на електронну пошту national-cirkus@ukr.net, або за тел. факсом: (+38044236-39-39) відповідальна особа ст. адміністратор Кобиляш Тетяна Іванівна. Скачати приклад заявки можна тут>> 

УВАГА! Керівники циркових студій, набір заявок для участі у Міжнародному дитячому фестивалі циркового мистецтва завершено. Чекаємо на ваші заявки у наступному році. Дякуємо за розуміння.

Програма Фестивалю:

 

25 травня 2017 року - заїзд учасників Фестивалю, установка, монтаж обладнання, випробування, репетиції номерів;

26 травня 2017 року - урочисте відкриття, відбірковий тур Фестивалю;

27 травня 2017 року  о 16:00 відбудеться  Гала-шоу Міжнародного дитячого фестивалю циркового мистецтва.

 
No comments yet

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "Зберегти"