Академія Манежу

Яскраве, фантастичне видовище і шалені емоції на арені!

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв щиро запрошує Вас на ювілейний мистецький захід «Академія манежу». 

До вашої уваги буде представлено нову унікальну шоу-виставу з нагоди 55-річчя навчального закладу. Випускні Гала-концерти Академії за останні двадцять років стали мистецькою візитівкою Києва в Україні та Європі. Особливо яскраво відбуваються покази на головній арені Національного цирку України. Наприкінці травня, коли наша столиця відзначає День міста, з’їжджаються найповажніші представники циркової еліти з усього Світу. В складі почесних гостей – керівники провідних мистецьких осередків, таких як: Міжнародний цирковий фестиваль Монте-Карло, Міжнародний фестиваль «Цирк майбутнього» (Париж), Цирк дю Солей (Канада), Мулен Руж (Франція), міжнародні циркові організації та фестивалі Італії, Німеччини, Іспанії, США, Китаю та інших країн, відомі циркові школи і престижні агенції. Шоу-вистава «Академія манежу» – це оригінальне поєднання циркового видовища, ефектних номерів і потужної енергетики. Понад 300 студентів і випускників Академії представлять повну палітру циркових жанрів, в тому числі: повітряна гімнастика і еквілібристика, клоунада і пантоміма, ілюзія та «ляльки на естраді», сучасна хореографія та естрадний спів. Молоді артисти подарують вам не лише мистецтво світового рівня, а й яскраві враження, гарні емоції та свою українську щирість, талант і любов. 
 

Оформити квитки

 

                                                                             

 

Коментарі

Зображення користувача Алексей.
Добрый день. Напишите в описании к концерту, что конкретно стоит ожидать от представления! Не покупать же кота в мешке? Спасибо!

Додати новий коментар

Введіть текст коментаря і натисніть "зберегти"