Дата

                       

УВАГА! Вистава "Щасливого Різдва. Циркова казка." це одноактна вистава без антракту.  Вхід  в приміщення цирку відчиняється за 45 хвилин до початку вистави. В фоє вас зустрінуть казкові герої, новорічні фотозони, ігри ти різноманітні сюрпризи. 

Сьогодні, як ніколи хочеться вірити в диво. Наші захисники дають нам таку можливість. Запрошуємо Вас до перегляду нашої "Циркової казки. Щасливого Різдва."

Ви поринете у магічну зимову атмосферу, наповнену вражаючими цирковими номерами.

Найкращим подарунком собі та близьким на зимові свята точно стане квиток, що на 1.5 години перенесе Вас до чарівного Різдвяного світу!

Буфет працює. 

Є власне сховище.

У випадку повітряної тривоги просимо глядачів покинути глядацьку залу через найближчий вихід та слідувати за вказівниками до укриття, вхід в яке знаходиться в фоє першого поверху зі сторони 2,3,4 секторів. Або Підземний перехід з пандусом (площа Перемоги, 3). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги показ вистави продовжиться. У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше однієї години, ви можете відвідати цю виставу в іншій день, узгодивши місця в касі чи за телефоном +38-067-917-93-93.

Будь ласка, зверніть увагу: купівля квитків можлива в касах цирку за адресою м.Київ, пл.Перемоги ,2, телефон +38 044 486 40 40 та на офіційному сайті.