Дата

Важлива інформація

Любі глядачі!

Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога»

 У випадку повітряної тривоги до початку вистави, показ вистави почнеться після повідомлення про відбій протягом 20-30 хвилин.

У випадку повітряної тривоги під час вистави, просимо всіх покинути глядацьку залу через найближчий вихід та

слідувати за вказівниками до укриття, вхід в яке знаходиться в фойє першого поверху. Або Підземний перехід з пандусом (площа Перемоги, 3).

Після повідомлення про відбій повітряної тривоги показ вистави поновиться протягом 20-30 хвилин.

У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше 90 хвилин чи вже підходить час проведення наступної програми, ви можете залишитись на наступну програму в цей день, чи відвідати цю виставу в інший день, узгодивши місця в касі перед початком вистави, яку ви обрали для перегляду.

Довідки за номером телефону +38-067-917-93-93.

Обмін квитків

Пропонуємо всім власникам квитків на вистави, які не відбулись у зв’язку з воєнним станом в Україні з 24 лютого по травень 2022 року, самостійно обрати час та дату відвідування цирку згідно нового розкладу з 02.07.2022 року.

Для входу будь ласка використовуйте придбані квитки.

Для узгодження місць власникам електронних квитків, необхідно повідомити номер E-квитка (номер замовлення) та обрану дату і час бажаної вистави для відвідування.

Для узгодження місць власникам квитків, придбаних у касах, необхідно повідомити: дату, час, сектор, ряд, місце та обрану дату і час бажаної для відвідування вистави.

Надати інформацію для обміну можна за телефонами :

  • +38 044 486 40 40,
  • +38 044 486 38 68,
  • call center: 067 917 93 93,

або напишіть нам електронного листа на e-mail: support@circus.kiev.ua з темою листа «ОБМІН».

Власникам квитків скасованих програм, які не в змозі потрапити до цирку до кінця сезону 2022 року, надається можливість здійснити обмін в наступному сезоні до кінця 2023 року.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, та запевняємо, що всі незручності з графіком перенесень будуть вирішені в індивідуальному порядку.

 

Перебуваючи у Національному цирку України, потрібно вислухати вказівки адміністрації та діяти відповідно до них (йти в зазначені сховища або укриття). У хвилини небезпеки кожному необхідно мобілізувати себе, бути зосередженим та уважним, діяти максимально швидко. Після завершення небезпеки адміністрація дає команду про відміну повітряної тривоги, після неї можна виходити з укриття та повертатися до глядачевої зали. Бережіть себе! Разом переможемо!

З повагою, адміністрація НЦУ